Kim jesteśmy?

Niezależne Zrzeszenie Studentów to organizacja, która daje przestrzeń do rozwoju, poznawania nowych ludzi, przełamywania własnych barier i realizacji pomysłów. Aktywizujemy studentów do działania, a także zwracamy uwagę na zasadnicze problemy w życiu akademickim. Chcemy, żeby dzięki nam studenci nie bali się wyrażać własnej opinii na tematy polityczne, społeczne, czy światopoglądowe. Działamy w imię maksymy Nie Zmarnuj Studiów.

Zależy nam na tym, abyście Wy – studenci – działali, spełniali się, zdobywali doświadczenie i umiejętności. Przede wszystkim jednak nasza organizacja daje coś bezcennego – najlepiej spędzony czas na studiach oraz przyjaźnie na całe życie. Działaj z nami!

Dołączając do NZS PP możesz udzielać się w Biurze ds. HRu, Biurze ds. Wizerunku i Promocji oraz jako osoba ds. Projektów.

Biuro ds. HR

“NZS TO LUDZIE” to hasło, które żartobliwie powtarzane jest wśród NZSowej społeczności w całej Polsce w odpowiedzi na pytanie “czym jest dla ciebie NZS?”. Jednak to właśnie ono najlepiej oddaje to, czym zajmuje się dział ds. Human Resources (HR). To miejsce dla osób, które w centrum zainteresowania stawiają… Właśnie ludzi! Osoby z tego działu są otwarte, pełne energii i opiekuńcze. To oni dbają o atmosferę w naszej Organizacji, odpowiadają za rekrutację, integracje, a także starają się, by NZSiacy wciąż mogli zdobywać nowe umiejętności i stale się rozwijać.

Działając w dziale ds. HR poznasz cały proces rekrutacji i mentoringu od podstaw, a także zadbasz o rozwój członków i sympatyków w naszej Organizacji. Zdobędziesz nowe umiejętności miękkie, poznasz najlepsze gry teambuildingowe podczas spotkań działu, a twoje działania i podejmowane aktywności będą miały realny wpływ na funkcjonowanie Organizacji. Ponadto, będziesz wspaniale się bawić podczas przygotowanych integracji, zarówno wewnątrz NZS, jak i z całym regionem poznańskim i wspólnie z innymi zadbasz o to, by każde z tych spotkań było niezapomniane!. Brzmi wspaniale, prawda?

Pełnomocnik ds. Projektów

Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności zarządzania projektami? A może masz pomysł i chęci na zorganizowanie własnej inicjatywy w trakcie studiów? Dział ds. Projektów NZS  zrzesza wszystkich członków i sympatyków naszej organizacji chcących uczestniczyć w organizacji projektów lub je koordynować. Zapewniamy szkolenia umiejętności twardych i miękkich z zakresu zarządzania projektami, możliwość uczestnictwa w projektach ogólnopolskich i zaplecze techniczne potrzebne do realizacji wydarzeń. 

Wypełnij życie działaniem. Nie czekaj, aż coś się wydarzy. Spraw, by się wydarzyło.

Bradley Whitford